Apartamenty

Apartament 1

Apartament numer 1 to apartament z tarasem usytuowany na parterze. Apartament składa się z części dziennej połączonej z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, osobno sypialni z łóżkiem małżeńskim i łazienki z natryskiem. Sofa w części dziennej jest rozkładana.


Apartament 2

Apartament numer 2 to apartament z tarasem usytuowany na parterze. Apartament składa się z części dziennej połączonej z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, osobno sypialni z łóżkiem małżeńskim i łazienki z natryskiem. Sofa w części dziennej jest rozkładana.


Apartament 3

Apartament numer 3 to apartament z tarasem usytuowany na parterze. Apartament składa się z części dziennej połączonej z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, osobno sypialni z łóżkiem małżeńskim i łazienki z natryskiem. Sofa w części dziennej jest rozkładana.


Apartament 4

Apartament numer 4 to apartament z balkonem usytuowany na I piętrze. Apartament składa się z części dziennej połączonej z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, osobno sypialni z łóżkiem małżeńskim i łazienki z natryskiem. Sofa w części dziennej jest rozkładana.


Apartament 5

Apartament numer 5 to apartament z balkonem usytuowany na I piętrze. Apartament składa się z części dziennej połączonej z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, osobno sypialni z łóżkiem małżeńskim i łazienki z natryskiem. Apartament powiększony jest o antresolę, na której znajdują się dwa pojedyncze łóżka.


Apartament 6

Apartament numer 6 to apartament z balkonem usytuowany na I piętrze. Apartament składa się z części dziennej połączonej z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, osobno sypialni z łóżkiem małżeńskim i łazienki z natryskiem. Sofa w części dziennej jest rozkładana. Apartament powiększony jest o antresolę, na której znajduje się pojedyncze łóżko.


UDOGODNIENIA

Bezpłatne WiFi
Przybory kuchenne
Naczynia i sztućce
Płyta kuchenna
Żelazko/deska do prasowania
Lodówka
Czajnik
Szafa
Prysznic
Suszarka do włosów
Mydło
Papier toaletowy
Pościel
Część jadalna
Część wypoczynkowa
Telewizor z płaskim ekranem